Rozë

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

Autori: Gazeta inFokus 23:39 | 15 October 2020

Majk është këngëtari kosovar tejet i dashur për publikun.

Këngët e tij pëlqehen dhe dëgjohen nga publiku i të gjitha brezave

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private.

Atë e gjejmë shumë aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, Majk përmes një imazhi ka treguar se e ka marrë djalin në shtëpi.

E gëzimin e tij, Majk nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

Të tjera