Rozë

Majk u largua nga ‘Babastars’? Veprimi i fundit i Ghetto Geasyt i thotë të gjitha

Autori: Gazeta inFokus 16:11 | 10 June 2021

Ditën e djeshme është aluduar në medie se reperi shqiptar, Majk, është larguar nga labeli ‘Babastars’.

Të gjitha këto dyshime filluan pasi kënga më e re e reperit në bashkëpunim me Ledri Vulën nuk është publikuar në kanalin e faqes së labelit.

Mirëpo, të gjitha këto aludime i ka hedh poshtë Ghetto Geasy përmes një story në Instagram.

Ai ka ndarë pak nga kënga e dyshes së realizuar së fundmi në storien e tij në Instagram duke i bërë tag Majkun dhe Ledrin.

Kështu duke na lënë të kuptojmë se pretendimet që Ledri Vula ende ka një hatër mbetje me grupin e njohur nuk janë të vërteta./Blic/

Të tjera