Rozë

Majk i bën video nënës teksa dëgjon rep në veturë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:05 | 02 May 2017
Këngëtari Kastriot Rexha dje ka marrë nënën e tij dhe janë argëtuar së bashku nën ritmet e muzikës rep.
Ai bënte video asaj kur ishte koncentruar duke dëgjuar këngën dhe kur ajo e vëren fillon të rregullohet, kurse Majk qeshte, shkruan lajmi.net.

Majk na kishte prezantuar me nënën edhe kohë më parë, duke u argëtuar njësoj me muzikë rrugës për diku.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera