Rozë

“Magnet” për vajzat edhe kur është me Covid! Atdheu shfaqet bashkë me Sarën dhe Jaseminën, thyejn rregullat e produksionit

Autori: Gazeta inFokus 11:08 | 03 March 2021

Protagonisti i emisionit “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, vazhdon të jetë mashkulli më i kërkuar nga vajzat në këtë emision.Ka disa javë që, Atdheu ka munguar në ‘Përputhen’, shkak kjo infektimi me COVID-19.

Krahas kësaj, me sa duket vajzat nuk mund të ndahen nga ai.

Në medie është duke qarkulluar një foto, ku shihet Jasemina dhe Sara në krahët e tij.Kujtojmë se, Jasemina dhe Sara gjatë ditëve të fundit kanë hasur në disa mosmarrëveshje pasi Sara doli në takim me Andin.

 

Të tjera