Rozë

Madonna më e dashuruar se kurrë me partnerin 27-vjeçar

Autori: Gazeta inFokus 10:39 | 29 April 2021

Partneri 27 vjeçar i Madonnës kishte ditëlindjen dhe këngëtarja i bëri urimin e veçantë publikisht.

Këngëtarja e njohur postoi videon me të dashurin Ahlamalik Williams me rastin e ditëlindjes së tij. Mësohet se partneri i mbretëreshës së popi-it është kërcimtar.

Në postim Madonna shkruan: “Urime për ditëlindjen dashuria ime. Të falenderoj që më ke hapur sytë… Si ta shpjegoj këtë që ndjej?”.

Të tjera