Sport

‘Ma këpute shpirtin’, Robin Krasniqit i vdes njeriu i dashur

Autori: Gazeta inFokus 19:03 | 15 January 2022

Boksierit kosovar Robin Krasniqi i ka vdekur dikush i afërt i familjes së tij dhe vdekja e të cilit e ka mërzitur shumë, shkruan Gazeta Infokus.

Krasniqi përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se i ka vdekur daja i tij.

“Ma kpute shpirtin o Daja jam,U Befsh Banor i Xhenetit Daja jam, Te Zotit jem dhe tek aj dot kthehemi…. Veprat tua, mirsit tua, dhe Dashurin qe na dhe nuk dot vdes kurre…Te kujtoj gjithmon me mall Daja jam”, ka shkruar Krasniqi./Gazeta Infokus/

Të tjera