Lajme

“Ma kanë marrë gruan”, Rama i tërbuar e trishton me britma qytetarin

Autori: Gazeta inFokus 20:41 | 02 December 2019

Një qytetar ka qenë viktimë e zemërimit të kryeministrit shqiptar, Edi Rama.

Derisa po mundohej të shpjegonte një problem të tijin Ramës, ky i fundit nuk e morri parasysh fare dhe u tërbua me të.

Rama fillimisht e thirri afër personin në fjalë, dhe pastaj i pari i tregoi atij problemin me të cilin përballej.

Por Rama nuk e honepsi fare duke u sjellur me arrogancë ndaj tij.
Shikoni të gjithë ngjarjen më poshtë:

Të tjera