Rozë

Lum Fero kush i ra hise për grua, Arbenita shihet…

Autori: Gazeta inFokus 21:04 | 07 June 2021

Arbenita Ismaili i është rikthyer modelimit.

Modelja bukuroshe pas lindjes së parë nuk vonoi dhe menjëherë u angazhua në karrierë.

Kohë pas kohe Arbenita ka sjellë imazhe të ndryshme, në të cilat ka treguar edhe fizikun, thuajse nuk ka lindur fare.

E sot ajo është shfaqur me grim e frizurë të rëndë, më siguri duke përgatit ndonjë reklamë të re.

Lirshëm mund të themi se Fero ka pas nafak./Kosovarja/

Të tjera