Rozë

Luizi pyet Kiarën si e dëshiron propozimin

Autori: Gazeta inFokus 23:05 | 20 April 2023

Çifti i la mënjanë bisedat për lojën dhe folën edhe për gjërat e tyre personale, një prej të cilave, ishte një mundësi propozimi nga ana e Luizit.

Ky i fundit e pyeti Kiarën se si e ëndërron ajo propozimin.

Luizi: Vërtetë, si e do propozimin, të të ulem në gjunjë me unazë?

-Advertisement-

Kiara: Jo mo, nuk ka gjë. Varet nga vendi ku jemi.

Luizi: Në Shqipëri.

Kiara: Në Shqipëri? Ku mo?

Luizi: Në “Myslsym Shyr” në trotuar, në dhumë të gjumit, në sallon, ballkon…

Kiara: Nuk na zë në ballkon. Është pak i ngushtë. Jo aty jo. E di ti ku.

Luizi: Ku moj? Në Paris?

Kiara: Eh… të jetë pra pak vend i përshtatshëm. Të sfidoj ta bësh në Myslym Shyr, ta jap fjalën që nuk do qesh.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera