Rozë

Luizi ia bën të qartë Efit: Kiarën e dua në finale, ty do të të nxjerr keq

Autori: Gazeta inFokus 08:42 | 17 April 2023

Në një bisedë mes banorësh, Luizi u shpreh se ai do të luaj dhe të çoj Kiarën në finale.

Ai i’a tha Efit në sy që do ta sulmojë e do ta nxjerrë keq, por pa përfshirë gjërat personale që ajo ka jashtë shtëpisë. Luizi tha se Efi është duke e shfrytëzuar për lojë dhe këtë gjë e ka të sigurt. Sipas tij shoqëria nuk duhet të ngatërrohet me lojën, por do shihet jashtë.

Efi nga ana tjetër u shpreh se pasi hyri në shtëpi e pati të vështirë të ndante shoqërinë nga loja, ndaj edhe sjellja e Luizit e preku. Ajo shtoi se e ka problem faktin të debatoj e të lëndohet nga dikush e më pas të sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera