Rozë

Luizi flet ‘pa dorëza’: Ja kush ndikoi në prishjen e raportit me Efin

Autori: Gazeta inFokus 22:54 | 18 April 2023

Luizi e thotë troç: Ja kush ndikoi në prishjen e raportit me Efin.

Luizi dhe Efi janë përballur sonte me njëri-tjetrin dhe raportin e tyre.

Lidhur me ndryshimin e raportit të tyre, Luizi e ka treguar arsyen. Ai tha se ndikoi Ermiona dhe fjalët e saj në studio.

-Advertisement-

Sipas tij ndryshoi sepse e di që ajo e do atë, sepse ajo nuk ka asnjë leverdi për të.

“Mua më ndryshoi Jona, sepse ajo më ka dashur dhe më do. Ajo nuk ka interes të hy në shtëpi as nuk ka interes nga unë, sepse ajo nuk jeton këtu dhe kap avionin dhe vjen vetëm për këtë”, tha Luizi.

Ndryshe, Luizi dhe Efi kanë parë të folurat e tyre në dhomën e rrëfimit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera