Rozë

Luizi: Efi po bën viktimën që të ketë vëmendjen e publikut

Autori: Gazeta inFokus 14:39 | 17 April 2023

Në “Prime” e së shtunës Efi dhe Luizi u shpallën dy nga banorët më të preferuar nga publiku, në një televotim që zgjati vetëm pak minuta për të preferuarin.

Ky i fundit tha se strategjia e Efit ishte të kthente kundër të gjithë shtëpinë, në mënyrë që të fitonte pëlqyeshmërinë e publikut.

Ai tha se Efi po bën viktimësn, vetëm që ajo të ketë vëmendjen e publikut, gjë të cilën Qetsori e kundërshtoi.

-Advertisement-

Qetsori tha se Efi është vajzë e guximshme dhe se të tillë e ka karakterin dhe sipas tij, nuk po viktimizohet.

Ndonëse Olta ka dalë nga shtëpia, Luizi shpreh herë e ka përmendur atë dhe të njëjtën gjë bëri edhe sot.

Ai tha se shtëpisë i mungon një “Oltë” dhe se Efi po përpiqet të bëhet si ajo.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera