Rozë

Luizi dhe Kiara ndajn pamje nga banesa e re luksoze

Autori: Gazeta inFokus 13:08 | 10 April 2024

Teksa presin të vijë në jetë fëmija i tyre i parë, çifti i njohur Luiz dhe Kiara duket se tashmë po mbyllim dhe përgatitjet e fundit të shtëpisë së tyre më të re.

Herë pas here këngëtari ka ndarë pamje nga punimet në banesë ndërsa duket se tani janë gati për t’u zhvendosur.

Luizi së fundmi ka publikuar një video nga ballkoni ku duket panorama e kryeqytetit në mbrëmje.

-Advertisement-

“Edhe pak edhe hyjmë të shtëpia e re… je duke e mbuluar hë. Edhe pak, kur të dalë vajzukja në ballkon me mu. O zot u bëmë edhe me shtëpi, po jua tregoj një pjesë të vogël, gjithçka në rregull, e kemi bërë edhe me parket, tani na ka mbetur veç me e pagu”, shprehet Luizi.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera