Rozë

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan

Autori: Gazeta inFokus 19:35 | 08 April 2021

Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë.

Ajo shumicën e kohës kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe në paraqitjet fizike

Gjithmonë tërheqë vëmendje me pozat provokuese që bën, dhe përzgjedhjen e veshjeve të veçanta

Me këtë fustan të fundit, Luana shihet që ka zbuluar gjysmën e pjesës intime e që duket tejet e zjarrtë.

Për më shumë, shikojeni.

Të tjera