Rozë

Luana Vjollca “single”

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 04 August 2021

Këngëtarja dhe moderatorja simpatike, Luana Vjollca është single. Këtë e ka treguar njëra nga shoqet e ngushta të saj. Lidhja e saj ka përfunduar dhe tani është single.

Ajo ka treguar se Luana po shijon ditët e e verës duke shëtitur Prishtinë -Tiranë me miq e të afërm të saj, shkruan Gazeta Infokus.

“Po heziton ta bëj publike këtë informatë, por tashmë ka përfunduar gjithçka nga lidhja saj e fundit. Luana ka qenë ditë e fundit në Prishtinë dhe ka shijuar jetën e natës. Nuk ndihet aspak e shqetësuar nga ndarja. Po ndihët mire single”, ka thënë shoqja e saj duke mos dashur që ti përmendet emri./Gazeta Infokus/

Të tjera