Rozë

Luana Vjollca prezanton makinën e saj superluksoze

Autori: Gazeta inFokus 12:24 | 26 February 2024

Një nga prezantueset më të komentuara në rrjetet sociale dhe portale edhe për shkak të pamjes së saj ka ekspozuar hapsirat e brendshme të makinës.

Luana Vjollca ka publikuar foto të një makine të re superluksoze në rrjetet sociale.

Nuk dihet shuma që ka shpenzuar prezantuesja për makinën e saj, por duke u nisur nga fotot mjeti duket mjaft luksoz dhe mund të ketë kushtuar goxha.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera