Rozë

Luana Vjollca me tatuazh afër pjesës…

Autori: Gazeta inFokus 19:27 | 22 June 2021

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, para disa ditësh mori suksesin e radhës në karrierën e saj.

Ajo lidhi kontratë me kompaninë “SONY MUSICE”, shkruan InfoKosova.

Pas këtij lajmi, Luana vendosi të bëj pushime.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj instagram, shihet Luana e veshur me rroba plazhi tek sa vëmendjen e mori tatuazhi i saj afër pjesës i.ntime.

Të tjera