Rozë

Luana Vjollca me pushime në Afrikë, publikon fotot seksi ne bikini

Autori: Gazeta inFokus 09:31 | 09 January 2022

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka nisur pushimet e para për vitin 2022. Ajo ka zgjedhur “të arratiset” për në Mauritius, një vend në Afrikën Lindore.

Luana nuk ka nguruar të ndajë edhe disa poza me ndjekësit në Instagram, ku shfaqet shumë seksi dhe në super formë.

E veshur me body të bardha, Luana ka uruar të gjithë fansat e saj, duke shkruar: “Gëzuar 2022”./abcnews.al

Të tjera