Rozë

Luana Vjollca duket provokuese në fustanin e zi transparent nga pushimet në Mykonos

Autori: Gazeta inFokus 15:19 | 15 September 2023

Bukuroshja e ekranit shqiptar, Luana Vjollca në fotografitë që publikoi së fundmi në llogarinë e saj të Instagramit, ka mahnitur tërë ndjekësit e saj.

Veshur me një fustan veror transparent të zi, shihen qartë linjat e përsosura të Luanës, duke marrë shumë vëmendje e shumë komente pozitive mbi dukjen e saj.

Prezantuesja shumë e dashur e televizionit, që po i rikthehet ekranit me projektin e fundit “Love Island” me sa duket po shijon pushimet duke i dhënë pak kohë vetes së saj.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Por, edhe kësaj here, si çdo herë tjetër, Luana paraqitet tejet joshëse e gjithashtu duke rrezatuar shumë pozitivitet, përderisa është gati t’i shijojë ditët me diell.

Gjithmonë e suksesshme në projektet e saj, Luana shpesh na ka treguar që ka pasion të madh edhe për muzikën.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndër sukseset e saj të panumërta, pa dyshim do të hyjë edhe projekti i saj më i ri “Love Island”.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Përndryshe ky spektakël do të jetë për herë të parë në Shqipëri, e pritet të sjellë shumë surpriza. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/Instagram
Foto: Luana Vjollca/Instagram

 

Foto: Luana Vjollca/Instagram
Foto: Luana Vjollca/Instagram
Foto: Luana Vjollca/Instagram
Foto: Luana Vjollca/InstagramAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
UNI-Universum International College ofron standarde amerikane të studimit në partneritet me Arizona State University

Të tjera