Rozë

Luana tregon fizikun e përsosur nga ballkoni i shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 18:22 | 22 May 2020

Luana Vjollca realizoi set fotografik nga ballkoni i shtëpisë.

Luana Vjollca gjatë këtyre muajve të pandemisë është aktivizuar shumë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Moderatorja, së fundi publikoi disa fotografi, të cilat i realizoi nga pallkoni i shtëpisë dhe vjen tejet joshëse.

Ajo kishte veshur një palë pantallona, bluzë të shkurtër dhe jelek sipër saj, duke vënë në pah belin e sheshtë.

Për ndryshe, Luana Vjollca së fundi ka realizuar fotosesion për “Modda Turkey”, ku erdhi joshëse si zakonisht.

View this post on Instagram

Afer.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Larg ..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Të tjera