Rozë

Luana ekspozon linjat trupore në bikini blu

Autori: Gazeta inFokus 18:14 | 18 July 2021

Luana ka tërheqë vëmendje.

Këngëtarja shqiptare Luana Vjollca sot ka vendosë të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve për vete.

Biondina bukuroshe ka postuar një foto në të cilën u shfaq fantastike duke ekspozuar linjat trupore në
bikini blu.

Ajo u pëlqye dhe u komentua shumë nga ndjekësit e saj të cilët u magjepsën nga reflektimi i bukurisë së Luanës.

Përndryshe, “1 mijë vjet” është projekti i fundit i këngëtares.

Të tjera