Rozë

Lotina nuk ndalet, ja çfarë surprize i bënë Mozzikut

Autori: Gazeta inFokus 11:52 | 23 June 2024

Mozzik dhe Lotina janë ndër çiftet më të komentuara për momentin në media rozë dhe jo vetëm.

Këngëtari ka postuar disa imazhe të reja në Instagram, e Lotina nuk po ndalet me surpriza, shkruan Kosovarja.

Ajo ka komentuar poshtë fotos:

-Advertisement-

“l❤️ml”

Ky koment i bukuroshes ka marrë vëmendje të madhe nga ndjekësit e tyre të përbashkët.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera