Lajme

Lotaria Amerikane/ Ja linku ku mund të shihni nëse jeni fitues

Autori: Gazeta inFokus 21:41 | 08 May 2021

Prej orës 18:00, të gjithë shqiptarët që kanë aplikuar për Llotarinë Amerikane, mund të shohin nëse janë fitues për të kaluar në raundin e dytë të përzgjedhjeve për të marrë një vizë amerikane.

Të gjithë personat që kanë hedhur Llotarinë Amerikane duhet që të në faqen e internetit të Llotarisë dhe të shohin nëse janë fitues.

Klikoni në linkun e mëposhtëm për të parë rezultatet

Kliko këtu

Të tjera