Lajme

Lorik Cana i bashkohet Uran Ismailit në podcast

Autori: Gazeta inFokus 21:17 | 30 September 2021

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili në episodin e katërt të Prishtina Podcast ka pasur mysafir një prej futbollistëve më të mëdhenj shqiptar, Lorik Cana.

Gjatë këtij diskutimi, Urani me Lorikun kanë diskutu për rëndësinë e futbollit në jetën e një qyteti, por edhe për planin që duhet me u realizu, për me ba Prishtinën edhe ma konkurruese në nivel ndërkombëtar.

“Hajde ma gjallë Prishtinë – kësaj radhe podcast me Lorik Canën! Me Lorikun, ikonën mbarë-shqiptare të futbollit, pata kënaqësinë me diskutu për rëndësinë e futbollit në jetën e një qyteti, por edhe për planin që na duhet me e realizu, për me bo Prishtinën edhe ma konkurruese në nivel ndërkombëtar. Çka u tha dhe qysh do të bashkepunojmë? Shiheni e më tregoni se çka po mendoni.”, ka shkruar Ismaili.

Të tjera