Rozë

Lori Hoxha shëtitje me London, shikoni kë imiton vogëlushi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:05 | 02 May 2017

Lori Hoxha ka publikuar një foto të nipit të saj London Noor.

Vogëlushi me sa duket ka dalë shëtitje me tezen e tij.

“Dhe Londonushi ka filluar të kopjojë stilin e çunave të BB”-mbishkruan Lori në foton e vogëlushit ku duken vetëm këmbet e tij të vogla.

Blogerja është kujdesur të mos tregojë sërish fytyrën e London. /Gazeta Express/ 

Etiketa:
42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera