Rozë

Loredana vjen me foto të zjarrt para pasqyre

Autori: Gazeta inFokus 15:26 | 31 December 2021

Loredana po vazhdon të publikon foto të shumta për fansat e saj.

Si gjithmonë shfaqet e rregulluar deri në detaje me rrobat më të bukura.

Ajo ka vënë në pah barkun e tonifikuar me bluzë të shkurtër.

Dhe me këo linja trupore e këto rroba po duket si modele./

Të tjera