Rozë

Loredana publikon video duke u puthur në buzë me një femër: E dashura ime e re

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 31 March 2023

Reperja e njohur shqiptare, Loredana është një prej emrave që vazhdimisht komentohet në media rozë.

Krahas projekteve të suksesshme muzikore, rap-artistja është mjaft e përfolur edhe për jetën e saj private, prandaj edhe postimet që bënë në rrjete sociale marrin vëmendje të madhe.

Kështu ka ndodhur edhe me një publikimi të fundit që artistja bërë në llogarinë e saj në TikTok, ku ajo shihet teksa shkëmben një puthje në buzë me një femër.

E dashura ime e re”, ka shkruar Loredana në mbishkrimin e postimit ndërsa i dhuron puthjen shoqërueses së saj në video.

Ky postimi më pas mori reagime të shumta që u komentua dhe u bë viral nga fansat në këtë platformë.

Theksojmë që Loredana është nënë e një vajze nga lidhja e saj e mëparshme me reperin, Mozzik, me të cilin në të kaluarën ka sjellur edhe disa bashkëpunime muzikore.

Pas ndarjes nga reperi nga Ferizaj, Loredana e ka mbajtur larg syrit të publikut marrëdhënien e saj, prandaj nuk dihet nëse ajo vazhdon të jetë beqare.

Etiketa:
TRAJTIMI I VENAVE VARIKOZE ME LASERIN ENDOVENOZ

Të tjera