Rozë

Loredana nuk e ka harruar Mozzikun, kështu e kujton atë

Autori: Gazeta inFokus 19:58 | 26 December 2021

Loredana Zefi, është artiste shumë e dashur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë e suksesshme në fushën e muzikës, pasi këngët e saj po dëgjohen edhe larg kufijve shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Por, Loredana bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin e njohur, Mozzik. Lidhja dhe ndarja nga ai, bëri që ajo vazhdimisht të jetë në vëmendje të mediave.

Tani çifti nuk janë bashkë, ani pse nga dashuria e tyre lindi vajza, Hana.
Ani pse janë të ndarë, Loredana nuk e i ka fshirë fotot me të ende në instagram.

Të tjera