Rozë

Loredana në spital, çfarë i ndodhi artistes?

Autori: Gazeta inFokus 17:27 | 25 January 2022

Reperja nga Ferizaji, është mjaft aktive në rrjete sociale ku poston imazhe të ndryshme nga jeta profesionale dhe ajo personale.

Bëhet fjalë për, Loredana Zefi -n, artistja së fundmi ka shqetësuar ndjeksat e saj përmes një imazhi që ka bërë në InstaStory.

Ajo ka postuar një video ku shfaqet duke marë serum në krahun e shmajt

Kështu duke mos dhënë detaje tjera nuk dihet sakt gjendja e saj që u shtri në spital, të jetë e sëmurë nga Covidi apo ndonjë videoklip muzikorë, mbetet të shihet.

Të tjera