Rozë

Loredana në një lidhje me futbollistin shqiptar?

Autori: Gazeta inFokus 10:33 | 27 April 2022

Zvicër- Media zvicerane i ka kushtuar një artikull këngëtares me origjinë shqiptare, Loredana.

Pas ndarjesh dhe pajtimesh pa fund mes saj dhe Mozzik, shpeshherë është aluduar edhe për lidhje të tjera të tyre.

E njëjta gjë ka ndodhur sërish.

Media zviceran Blick, i ka kushtuar një shkrim një fotoje të publikuar së fundmi nga këngëtarja në rrjetet sociale.

“Çka po ndodh këtu? Loredana pozon me ish-futbollistin e Baselit”, ka qenë titulli i “Blick”, i cili vazhdon më tej:

“Në fundjavë, reperja Loredana u pa krah për krah me ish-futbollistin e Baselit, Edon Zhegrova në ‘storyn’ e saj në Instagram, duke i ndezur kështu thashethemet”, shkruan ndër të tjera mediumi zviceran.

Etiketa:

Të tjera