Rozë

Loredana ndan raporte jo të mira me Gent Fatalin

Autori: Gazeta inFokus 22:41 | 21 May 2020

Gent Fatali ka vite që është në lidhje dashurie me Rozafën, motrën e Loredana Zefit.

Por, pavarësisht kësaj, duke se raportet e tyre me Loredanën nuk janë aq të mirë.

Në një lidhje direkte në emisionin “Ftesë në pesë”, Gent Fatali nuk ka pranuar të flas për të.

Ai u pyet nga moderatorja se si është raporti me Loredanën, dhe se nëse mund të ketë një bashkëpunim mes tyre, por që reperi nuk pranoi të fliste për këtë pjesë.

“Mos pyet këtu. Këtu s’flasim”, tha shkurtimisht Genti.

<div style=”width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;”><iframe src=”https://streamable.com/e/su7hpj” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width: 100%; height: 100%; position: absolute;”></iframe></div>

Të tjera