Rozë

Loredana e paska shtëpinë një rrëmujë të vërtet

Autori: Gazeta inFokus 21:51 | 24 July 2021

Loredana tani më dihet se bënë një jetë mjaftë luksoze, dhe shumicën e të ardhurave të saj i shpenzon në rroba.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një fotografi, nga një dhomë “gjigante” e stërmbushur me rroba.

Si duket reperja do të udhëtoj, por nuk po di çfarë të zgjedhë për të marë, shkruan “Kosovarja”.

Shihet qartë se Loredana nuk është nga ato femra që kujdeset shumë që shtëpija e saj të jetë e rregullt deri në perfeksion.

Të tjera