Rozë

Loredana dhe Karimi zbukurojnë shtëpinë për festat e fundvitit

Autori: Gazeta inFokus 10:31 | 20 November 2023

Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi, prej disa muajsh po shijojnë romancën e tyre.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë vendosur qe të fillojnë përgatitjet për festat e fund vitit.

Artistja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, një video ku shihet krahë partnerit të saj, Karim Adeyemi, teksa zbukurojnë pemën e vitit të ri.

-Advertisement-

Gjatë këtyre minutave të xhiruara nuk munguan as puthjet e përqafimet mes tyre.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Kryetari i Goppingenit të Gjermanisë mahnitet me punën e fabrikës “Comodita Home”

Të tjera