Rozë

Loredana bëhet nënë për herë të dytë, publikon fotografinë e foshnjes

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 17 May 2021

Reperja e njohur Loredana Zefi, është bërë në për herë të dytë, shkruan Express.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Fotografinë e ka shoqëruar me një emoji të një familje ku shihen një vajzë dhe një djalë, që lë të kuptohet se fëmija i dytë është djalë.

Të njëjtën fotografi e ka shpërndarë edhe babai i fëmijës, reperi Mozik.

Çifti janë prindër edhe të një vajze që quhet Hana.

Të tjera