Rozë

Lolës i mungojnë mbrëmjet e së premtes, shfaqet elegante në ambientet e shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 20:06 | 20 November 2020

Pandemia ka bërë që të ketë kufizime në orarin e lëvizjes dhe tashmë është bërë një javë që kurë në vendin tonë çdo gjë mbyllet në ora 19:00.

Kjo ka pamundësuar që edhe të ketë mungesë të ahengjeve dhe mbrëmjeve e që shumë kush po ndjenë mungesën e tyre.

Ishte Lola ajo që në një postim në Instagram ka treguar se dikur i adhuronte të premten, teksa u shfaq elegnte dhe joshëse nga shtëpia.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj dukej në formë të mirë e veshur e tëra në të zeza, ndërsa shkruan: “Dikur kisha dashuri dhe pasion për të premten”.

Të tjera