Rozë

Lola provokon me veshjen e bardhë

Autori: Gazeta inFokus 18:22 | 17 May 2021

Lola Haradinaj është një ndër femrat më provokuese në mediat rozë.

.Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, ajo gjithmonë shfaqet provokuese me linjat perfekte që ka

Duke u rregulluar në forma të shumta për ndjekësit që ka, ajo sa herë që pozon merr vëmendje me imazhet e veçanta.

Këtë herë, në të bardha dhe me trupin peshk Lola ua kalon edhe vajzave të reja.

Për më shumë, vlerësojeni.

Të tjera