Rozë

Lola Haradinaj plotë elegancë, shkëlqen në imazhet e reja

Autori: Gazeta inFokus 15:29 | 29 March 2021

Bashkëshortja e Daut Haradinaj, Lola është mjaft e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.Ajo njihet poashtu edhe për stilin dhe elegancën me të cilën përherë merr vëmendje

Edhe në imazhet që ka sjellur së fundi, Lola shihet në një kostum elegant me ngjyrë të zezë, me grim të theksuar ndërsa dukej e kompletoj me aksesor.
Lola dukej tërë shkëlqim, dhe më e bukur se asnëjhërë më parë.“Kur ndryshon koha, ndryshojnë shumë gjëra“, ka shkruar Lola

Të tjera