Sport

Llapi kalon në epërsi ndaj Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 15:12 | 07 April 2021

Prishtina dhe Llapi po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, llapjanët kanë kaluar në epërsi në minutën e 6-të, falë golit të shënuar nga Ahmed Januzi./Gazeta inFokus/

Të tjera