Sport

Liverpooli kalon në avantazh ndaj Portos, ja kush ka realizuar

Autori: Gazeta inFokus 21:22 | 28 September 2021

Porto dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estádio do Dragão’, skuadra e Liverpooli ka kaluar në avantazh në minutën e 18’.

Golin për ‘The Reds’ e ka realizuar Mohamed Salah./Gazeta inFokus/

Të tjera