Lajme

Lirohet hapësirat tek Tregu i Gjelbër

Autori: Gazeta inFokus 10:22 | 25 July 2022

Drejtoria e Inspekcionit sot në mëngjes ka ndërmarrë një aksion ku janë larguar të gjithë shitësit nga rrugët në afërsi të Tregut të Gjelbër.

Po ashtu është organizuar edhe pastrimi i rrugëve nga mbeturinat e shumta të cilat ishin grumbulluar aty ndër vite.

Me këtë rast falënderohen të gjithë shitësit për mirëkuptimin dhe bashkëpunimin e treguar.

Etiketa:

Të tjera