Lajme

Lirohen nga spitali dy të lënduarit e mbrëmshëm nga vërshimet në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 13:22 | 25 June 2023

Nga vërshimet e mbrëmshme në Pejë pësuan tragjikisht një nënë me birin e saj, si dhe u lënduan dy persona të tjerë.

Drejtori mjekësor në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, Besnik Ibraj, ka konfirmuar për Klan Kosovën, se dy të lënduarit janë liruar për në shtëpi.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera