Sport

Lirim Kastrati ka disa fjalë të mëdha për Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 18:27 | 15 October 2020

Sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati, në ndeshjen e mbrëmshme mes Kosovës dhe Greqisë luajti për 90 minuta, shkruan Gazeta inFokus.

Futbollisti nga Kamenica bëri paraqitje të mirë, duke treguar kështu që ai mund të jetë pjesë e ekipit të parë.

Kastrati sot ka postuar një fotografi në profilin e tij në facebook, ku ka thënë që Kosova është nder dhe krenari.

“Nder dhe krenari, forca Kosova”, ka shkruar Kastrati

Më poshtë gjeni postimin e 21 vjeçarit./Gazeta inFokus/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të tjera