Lajme

Lipjan: I mituri therrë me thikë bashkëmoshatarin e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 28 May 2022

Një i mitur ka therë me thikë një të mitur tjetër pasditen e së premtes në Lipjan, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka njoftuar se viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim. Gjithashtu, është bërë e ditur se gjendja e tij është e rëndë.

Sipas policisë i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe gjendja e tij është e rëndë. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera