Lajme

Lipjan/ Gruaja raporton në polici se vjehrra e ka rrahur dhe s’po e pranon në shtëpi

Autori: Gazeta inFokus 12:20 | 06 July 2024

Një grua ka raportuar në polici se vjehrra e saj nuk po e pranon në shtëpi dhe para disa ditësh e kishte rrahur.

Policia ka bërë të ditur se nga ky rast nuk raportohet për të lënduar.

“Ankuesja femër kosovare, ka informuar se vjehrra e saj e dyshuara femër kosovare, nuk është duke e pranuar në shtëpi dhe para disa dite e kishte sulmuar fizikisht. Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin e policisë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera