Lajme

Lipjan: E mitura mbetet shtatzënë

Autori: Gazeta inFokus 09:26 | 04 July 2021

Një e mitur nga komuna e Lipjanit është dërguar në spital për trajtim të shtatzënisë, shkruan Gazeta Infokus.

Në raportin 24 orësh të Policisë thuhet se një i dyshuar është intervistuar nga Policia.

Është raportuar se viktima femër kosovare e mitur është pranuar në repart, për trajtim të shtatzënisë. Me vendim të prokurorit, është intervistuar i dyshuari mashkull kosovar dhe më pas i njëjti është liruar. Rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia./Gazeta Infokus/

Të tjera