Sport

Lionel Messi tregon ‘magji’, shënon gol për mrekulli

Autori: Gazeta inFokus 22:32 | 11 May 2021

Levante dhe Barcelona po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 36-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në  stadiumin ‘Ciutat de València’, blaugranët kanë kaluar në epërsi në minutën e 26-të, falë golit të shënuar nga Lionel Messi.

Me poshtë gjeni pamjet e golit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera