Sport

Lionel Messi i pandalshëm, e barazon rezultatin ndaj Athletico Madridit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:18 | 09 January 2020

Athletico Madridi dhe Barcelona po luajnë momentalisht në Arabinë Saudite në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës, shkuan Gazeta inFokus.

Blaugranët kanë arritur ta barazojnë rezultatin në minutën e 51’.

Golin për katalunasit e shënoi Lionel Messi.

Argjentinasi realizoi një gol të bukur pas një depërtimi individual./Gazeta inFokus/

Të tjera