Rozë

Lindsey Pelas shfaq gjoksin me rroba-larjet e ngushta

Autori: Gazeta inFokus 23:52 | 21 February 2021

Lindsey ka pozuar për rrjete sociale.

Lindsey Pelas është ndër emrat më të komentuar në rrjete sociale, për paraqitjet provokuese , shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mbledh më shumë se 8 milionë ndjekës, ku edhe publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo karriera.

Së fundmi Lindsey solli një video për fansat e saj ku nuk mungoi me poza provokuese si gjithnjë.

Të tjera