Rozë

Linda thotë se Azemi ka ndjenja për të, ai ia prenë shpresat

Autori: Gazeta inFokus 23:41 | 10 November 2023

Linda habiti sot me deklaratë duke thënë se Azemi ka ndjenja për të.

“Mendoj se Azemi ka ndjenja për mu, e lexoj energjinë e tjetrit”, tha ajo.

Ndërsa Azemi iu përgjigj duke i thënë se ka ndjenja vetëm për Albën.

-Advertisement-

“Të kam pa si femër të kam respektu, e ki atë qefin me të dasht, ama unë prej fillimit të kam thënë se kam ndjenja për Albën, vetëm atë e shoh në këtë formë”, tha ai.

Linda tha se nuk e beson këtë deklaratë të tij sepse e ndjen tensionin dhe energjin

“Habitët dhe më sheh me minuta”, tha ajo.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera