Rozë

Linda qartësohet me Azemin, thotë se i pëlqen për këtë arsye

Autori: Gazeta inFokus 18:01 | 14 November 2023

Linda dhe Azemi kanë sqaruar situatat e fundit që janë krijuar mes tyre .

Ajo i tha Azemit se “ty të thirra me fol në dhomë, por me njerëz të tjerë nuk e shoh të arsyeshme me diskutu”.

Gjithashtu tha se “atë që e kam bërë me ty, me Bleron nuk e bëjë sepse ai mendon se e sundon shtëpinë”.

-Advertisement-

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera